15 Başarılı Kadına “Emeğe Saygı Duruşu” Ödülü

Tüm Bürokratlar ve İş İnsanları Konfederasyonu (TÜMBİKON) ve Cam Tavanı Delen Kadınlar Platformu 15 Mart Salı Günü Gayrettepe Dedeman Otel'de uluslararası başarılara imza atmış, bu uğurda bir ömür vermiş 15 kadının emeğine saygı duruşunda bulundu.

TÜMBİKON – Tüm Bürokrat İş İnsanları ve Yöneticiler Konfederasyonu ev sahipliğinde, Cam Tavanı Delen Kadınlar Platformu olarak, Gayrettepe Dedeman Otel’de 15 Mart Salı günü her biri kendi dalında uzman 15 kadına, bir ömür vererek yaptıkları başarılı çalışmalar için, “Emeğe Saygı Duruşu” Ödül Töreni gerçekleştirildi. Törene TÜMBİAD'ta destek verirken TÜMBİAD Genel Başkanı Prof. Dr. Recep Yıldızhan'da törene katıldı.

Ödül alan isimler ise Yazar Ayşe KULİN, Opera Sanatçısı Ayşe TEK, Prof. Dr. Deniz Ülke ARIBOĞAN, Azerbaycan Milletvekili Ganire PAŞAYEVA, Eğitmen Yazar Gülten ABDULA, Bale Sanatçısı ve Koreograf Hülya AKSULAR, DEB Onursal Başkanı Işık SADIK AHMET, Piyano Virtüözü İdil BİRET, Heykeltraş Prof. Dr. Meriç HIZAL, Prof. Dr. Necla ARAT,  Sanat Tarihçisi Prof. Dr. Nurhan ATASOY, BioNTech Temsilcisi Dr. Özlem TÜRECİ, Aktivist Dr. Pervin HAYRULLAH, Biyomedikal Uzmanı Prof. Dr. Semahat DEMİR ve Zuhal OLCAY oldu.