TÜMBİAD, “2022 – 2023 PROJELERİNİ GÖRÜŞTÜ”

Tüm Bürokratlar ve İş İnsanları Derneği (TÜMBİAD) yönetim kademeleri 2022 – 2023 projelerinin görüşülmesi dolayısıyla bir araya geldi.

Genel Başkan Prof. Dr. Recep Yıldızhan öncülüğünde Validebağ Kasrı’nda gerçekleşen toplantıda 2022 – 2023 projelerine ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

Gerçekleşen toplantıda; yönetim kurulu kademelerinin tanıtılmasının ardından, komisyonların belirlenmesi ve çalışma alanlarının belirginleşmesi sağlandı. Komisyonlarda ve yönetim kurulunun diğer kademelerinde görev alacak yeni üyelere başarı dileklerinde bulunan Genel Başkan Prof. Dr. Recep Yıldızhan açıklamasında: TÜMBİAD’ın kuruluş ve tarihi gelişim seyrine dikkat çekerek önemli aşamalardan geçtiklerini ve önemli başarılara imza attıklarını ifade ederek,  “Ülkemizin her alanda aydınlık yarınlara kavuşması gayesiyle çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Dün olduğu gibi bugün de yarın da ülkemize katma değer sunmaya devam edeceğiz. Bu bağlamda çalışmalarımızın hayat bulmasına katkı sunan başta onursal başkanımız Cevdet Akay’a ve siz saygıdeğer yol arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Toplantıya, TÜMBİAD Genel Başkanı Prof. Dr. Recep Yıldızhan; Genel Başkan Vekili Ayşe Çebi; Genel Sekreter Av. A. Vahit Kaya; Genel Sekreter Yardımcısı Numan Çim; Genel Başkan yardımcısı Prof. Dr. Aynur Aydın; Denetleme Kurulu Başkanı Medeni Deveci, Denetleme Kurulu Üyeleri Yasin Akça, Tahsin Diken; Disiplin Kurulu Üyesi Dr. E. Füsun Akyüz Çim ve yönetim kurulu üyeleri; Abdulbaki Akbulut, Okan Uzun, Melis Soyak, Tevfik Kaan Soyak, Filiz Yurttaşer ve Av. Selman Yaray katıldı.

Program dilek ve temennilerin ardından son buldu.