TÜMBİFED (TÜM BÜROKRATLAR VE İŞ İNSANLARI FEDERASYONU) 7. AKADEMİ KÜLTÜR VE BİLİM ÖDÜLLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI.

Genel Başkanımız Prof. Dr. Recep Yıldızhan açıklamalarda bulundu.

TÜMBİFED Ödül Organizasyon Komisyonu ve Yönetim Kurulu, 2023 Ekim ayında düzenlenecek prestijli ödül töreni için bir araya geldi. Toplantıda, etkinlik detayları ve tören gecesi için atılacak adımlar üzerine yoğun bir görüş alışverişi yapıldı. TÜMBİFED, akademik, kültürel ve bilimsel başarıları ödüllendirmeye hazırlanırken, katılımcılara unutulmaz bir gece yaşatmak için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Genel Başkanımız Prof. Dr. Recep Yıldızhan: TÜMBİAD olarak, bu anlamlı etkinliğin bir parçası olmaktan ve paydaş olarak katkı sağlamaktan büyük bir mutluluk ve onur duyuyorum. TÜMBİAD olarak, iş dünyası ve akademik dünyanın önde gelen isimlerini bir araya getirme fırsatını yakaladığımız için heyecanlıyız.

Bu özel etkinlik, akademik, kültürel ve bilimsel başarıları yücelterek kutlama amacını taşımakla birlikte, bu başarıların ardındaki özveri, azim ve vizyonu vurgulayarak geleceğe ilham verecek. İş dünyasının ve akademik camianın öncü isimlerini aynı çatı altında buluşturarak, yeni nesiller için birer rol model oluşturmayı amaçlıyoruz. Bu vesileyle bu platform, sadece ödüller vermekle kalmayıp, aynı zamanda fikirsel işbirliklerinin yeşermesi, fikirlerin etkileşimi ve geleceğin bilim ışığında şekillenmesine katkı sağlaması açısından da önemli bir rol oynayacak.